EEF-SX0J680R
מק"ט מוצר של DigiKey
PCE3560TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
PCE3560CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
PCE3560DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEF-SX0J680R
תיאור
CAP ALUM POLY 68UF 20% 6.3V SMD
תיאור מפורט
68 µF 6.3 V קבלי פולימר - אלומיניום 2917 (7343 מטרי) 9mOhm 2000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
EEF-SX0J680R דגמים
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
קיבוליות
68 µF
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
6.3 V
מספר מוצר בסיס
ESR (התנגדות טורית שקולה)
9mOhm