EEF-UD0D271R פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
ישירים
Panasonic Industry
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Panasonic Industry
קיים במלאי: 11,893
גיליון נתונים
דומים
270 µF 2 V קבלי פולימר - אלומיניום 2917 (7343 מטרי) 15mOhm 1000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
EEF-UD0D271R
מק"ט מוצר של DigiKey
PCE2111TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEF-UD0D271R
תיאור
CAP ALUM POLY 270UF 20% 2V SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
EEF-UD0D271R דגמים
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
1000 שעות ב-105°C
יצרן
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
קיבוליות
270 µF
טולרנס
±20%
מארז‏ / תיבה
מתח - נומינלי
2 V
מספר מוצר בסיס
ESR (התנגדות טורית שקולה)
15mOhm