EEF-UE0J181R פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
ישירים
Panasonic Industry
קיים במלאי: 1,018
גיליון נתונים
דומים
KEMET
קיים במלאי: 3,020
גיליון נתונים
180 µF 6.3 V קבלי פולימר - אלומיניום 2917 (7343 מטרי) 12mOhm 1000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
EEF-UE0J181R
מק"ט מוצר של DigiKey
PCE2118TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEF-UE0J181R
תיאור
CAP ALUM POLY 180UF 20% 6.3V SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
EEF-UE0J181R דגמים
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
1000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
קיבוליות
180 µF
טולרנס
±20%
מארז‏ / תיבה
מתח - נומינלי
6.3 V
מספר מוצר בסיס
ESR (התנגדות טורית שקולה)
12mOhm