EEH-ZA1E221V
מק"ט מוצר של DigiKey
P19822TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
P19822CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
P19822DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEH-ZA1E221V
תיאור
CAP ALUMHYB 220UF 20% 25V SMD
תיאור מפורט
220 µF 25 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD ‎27mOhm‎ 10000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
EEH-ZA1E221V דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
זרם אדווה בתדר נמוך
345 mA @ 100 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
2.3 A @ 100 kHz
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
קיבוליות
220 µF
גובה - מקובע (מרבי)
0.413‏ אינץ' (10.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.327‏ אינץ' x‏ רוחב 0.327‏ אינץ' (8.30 מ"מ x‏ 8.30‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
25 V
ESR (התנגדות טורית שקולה)
‎27mOhm‎
אורך חיים @ טמפרטורה
10000 שעות ב-105°C