EEH-ZA1E330R
מק"ט מוצר של DigiKey
P15438TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
P15438CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
P15438DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEH-ZA1E330R
תיאור
CAP ALUM HYBRID 33UF 20% 25V SMD
תיאור מפורט
33 µF 25 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 80mOhm 10000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
EEH-ZA1E330R דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
זרם אדווה בתדר נמוך
90 mA @ 100 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
900 mA @ 100 kHz
גודל / מידה
קוטר 0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
קיבוליות
33 µF
גובה - מקובע (מרבי)
0.240‏ אינץ' (6.10‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.209‏ אינץ' x‏ רוחב 0.209‏ אינץ' (5.30 מ"מ x‏ 5.30‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
25 V
ESR (התנגדות טורית שקולה)
80mOhm
אורך חיים @ טמפרטורה
10000 שעות ב-105°C