EEH-ZA1J100P
מק"ט מוצר של DigiKey
P15446TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
P15446CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
P15446DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEH-ZA1J100P
תיאור
CAP ALUM HYBRID 10UF 20% 63V SMD
תיאור מפורט
10 µF 63 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 120mOhm 10000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
EEH-ZA1J100P דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
זרם אדווה בתדר נמוך
100 mA @ 100 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
1 A @ 100 kHz
גודל / מידה
קוטר 0.248‏ אינץ' (6.30‏ מ"מ)
קיבוליות
10 µF
גובה - מקובע (מרבי)
0.240‏ אינץ' (6.10‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.260‏ אינץ' x‏ רוחב 0.260‏ אינץ' (6.60 מ"מ x‏ 6.60‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
63 V
ESR (התנגדות טורית שקולה)
120mOhm
אורך חיים @ טמפרטורה
10000 שעות ב-105°C