EEH-ZA1V271P אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Panasonic Industry
קיים במלאי: 9,005
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Rubycon
קיים במלאי: 1,470
גיליון נתונים
Rubycon
Nichicon
קיים במלאי: 370
Chemi-Con
קיים במלאי: 455
Cornell Dubilier Knowles
Cornell Dubilier Knowles
קיים במלאי: 504
270 µF 35 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 20mOhm 10000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.