EEH-ZE1H101P אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Panasonic Industry
קיים במלאי: 593
גיליון נתונים
דומים
KEMET
קיים במלאי: 252
גיליון נתונים
100 µF 50 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 28mOhm 2000 שעות ב-145°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.