EEH-ZL1E151P | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP ALUMHYB 150UF 20% 25V SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 23 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 150 µF 25 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי, קופסה - SMD 38mOhm 2000 שעות ב-135°C |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 135°C |
יצרן Panasonic Industry | ערכים נקובים AEC-Q200 |
סדרה | יישומים לרכב |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | מאפיינים רעידות חזקות |
סטטוס החלק פעיל | זרם אדווה בתדר נמוך 120 mA @ 100 Hz |
סוג היברידי | זרם אדווה בתדר גבוה 800 mA @ 100 kHz |
קיבוליות 150 µF | גודל / מידה קוטר 0.248 אינץ' (6.30 מ"מ) |
טולרנס ±20% | גובה - מקובע (מרבי) 0.240 אינץ' (6.10 מ"מ) |
מתח - נומינלי 25 V | חתימת שטח של הרכבה משטחית אורך 0.260 אינץ' x רוחב 0.260 אינץ' (6.60 מ"מ x 6.60 מ"מ) |
ESR (התנגדות טורית שקולה) 38mOhm | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
אורך חיים @ טמפרטורה 2000 שעות ב-135°C | מארז / תיבה רדיאלי, קופסה - SMD |