EEH-ZL1E221XV
מק"ט מוצר של DigiKey
10-EEH-ZL1E221XVTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
10-EEH-ZL1E221XVCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
10-EEH-ZL1E221XVDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEH-ZL1E221XV
תיאור
CAP ALUMHYB 220UF 20% 25V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
220 µF 25 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 24mOhm 2000 שעות ב-135°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 135°C
יצרן
Panasonic Industry
ערכים נקובים
AEC-Q200
סדרה
יישומים
לרכב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מאפיינים
נגד-רעידות
סטטוס החלק
פעיל
זרם אדווה בתדר נמוך
150 mA @ 100 Hz
סוג
היברידי
זרם אדווה בתדר גבוה
1 A @ 100 kHz
קיבוליות
220 µF
גודל / מידה
קוטר 0.248‏ אינץ' (6.30‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
0.327‏ אינץ' (8.30‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
25 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.260‏ אינץ' x‏ רוחב 0.260‏ אינץ' (6.60 מ"מ x‏ 6.60‏ מ"מ)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
24mOhm
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-135°C