EEH-ZL1E471P
מק"ט מוצר של DigiKey
10-EEH-ZL1E471PTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
10-EEH-ZL1E471PCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
10-EEH-ZL1E471PDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEH-ZL1E471P
תיאור
CAP ALUMHYB 470UF 20% 25V SMD
תיאור מפורט
470 µF 25 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 18mOhm 4000 שעות ב-135°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 135°C
מאפיינים
רעידות חזקות
זרם אדווה בתדר נמוך
300 mA @ 100 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
2 A @ 100 kHz
קיבוליות
470 µF
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
0.413‏ אינץ' (10.50‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
25 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.327‏ אינץ' x‏ רוחב 0.327‏ אינץ' (8.30 מ"מ x‏ 8.30‏ מ"מ)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
18mOhm
אורך חיים @ טמפרטורה
4000 שעות ב-135°C