EEH-ZL1E681P
מק"ט מוצר של DigiKey
10-EEH-ZL1E681PTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
10-EEH-ZL1E681PCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
10-EEH-ZL1E681PDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEH-ZL1E681P
תיאור
CAP ALUMHYB 680UF 20% 25V SMD
תיאור מפורט
680 µF 25 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 14mOhm 4000 שעות ב-135°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 135°C
מאפיינים
רעידות חזקות
זרם אדווה בתדר נמוך
345 mA @ 100 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
2.3 A @ 100 kHz
קיבוליות
680 µF
גודל / מידה
קוטר 0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
0.413‏ אינץ' (10.50‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
25 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.406‏ אינץ' x‏ רוחב 0.406‏ אינץ' (10.30 מ"מ x‏ 10.30‏ מ"מ)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
14mOhm
אורך חיים @ טמפרטורה
4000 שעות ב-135°C