EEH-ZL1V470R
מק"ט מוצר של DigiKey
10-EEH-ZL1V470RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
10-EEH-ZL1V470RCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
10-EEH-ZL1V470RDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEH-ZL1V470R
תיאור
CAP ALUM HYBRID 47UF 20% 35V SMD
תיאור מפורט
47 µF 35 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 60mOhm 2000 שעות ב-135°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 135°C
מאפיינים
רעידות חזקות
זרם אדווה בתדר נמוך
82.5 mA @ 100 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
550 mA @ 100 kHz
קיבוליות
47 µF
גודל / מידה
קוטר 0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
0.240‏ אינץ' (6.10‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
35 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.209‏ אינץ' x‏ רוחב 0.209‏ אינץ' (5.30 מ"מ x‏ 5.30‏ מ"מ)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
60mOhm
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-135°C