EEH-ZL1V820V
מק"ט מוצר של DigiKey
10-EEH-ZL1V820VTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
10-EEH-ZL1V820VCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
10-EEH-ZL1V820VDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEH-ZL1V820V
תיאור
CAP ALUM HYBRID 82UF 20% 35V SMD
תיאור מפורט
82 µF 35 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 40mOhm 2000 שעות ב-135°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 135°C
מאפיינים
נגד-רעידות
זרם אדווה בתדר נמוך
105 mA @ 100 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
700 mA @ 100 kHz
קיבוליות
82 µF
גודל / מידה
קוטר 0.248‏ אינץ' (6.30‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
0.252‏ אינץ' (6.40‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
35 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.260‏ אינץ' x‏ רוחב 0.260‏ אינץ' (6.60 מ"מ x‏ 6.60‏ מ"מ)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
40mOhm
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-135°C