EEH-ZS1V331P
מק"ט מוצר של DigiKey
10-EEH-ZS1V331PTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
10-EEH-ZS1V331PCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
10-EEH-ZS1V331PDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEH-ZS1V331P
תיאור
CAP ALUMHYB 330UF 20% 35V SMD
תיאור מפורט
330 µF 35 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 14mOhm 4000 שעות ב-125°C
מודלים EDA/CAD
EEH-ZS1V331P דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
זרם אדווה בתדר נמוך
525 mA @ 100 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
3.5 A @ 100 kHz
גודל / מידה
קוטר 0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
קיבוליות
330 µF
גובה - מקובע (מרבי)
0.504‏ אינץ' (12.80‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.406‏ אינץ' x‏ רוחב 0.406‏ אינץ' (10.30 מ"מ x‏ 10.30‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
35 V
ESR (התנגדות טורית שקולה)
14mOhm
אורך חיים @ טמפרטורה
4000 שעות ב-125°C