EEU-EB1E101SH | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL TH |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 31 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 100 µF 25 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 5000 שעות ב-105°C |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | EEU-EB1E101SH דגמים |
קטגוריה | קיטוב Polar |
יצרן | יישומים |
סדרה | זרם אדווה בתדר נמוך 95 mA @ 120 Hz |
אריזה סרט חתוך (CT) סרט + תיבה (TB) | זרם אדווה בתדר גבוה 123.5 mA @ 100 kHz |
סטטוס החלק פעיל | ריווח מוליכים 0.098 אינץ' (2.50 מ"מ) |
קיבוליות | גודל / מידה קוטר 0.248 אינץ' (6.30 מ"מ) |
טולרנס ±20% | גובה - מקובע (מרבי) 0.480 אינץ' (12.20 מ"מ) |
מתח - נומינלי 25 V | סוג ההרכבה |
אורך חיים @ טמפרטורה 5000 שעות ב-105°C | מארז / תיבה רדיאלי, תיבה |
טמפרטורת פעולה -40°C ~ 105°C | מספר מוצר בסיס |