EEU-EB1J330S
מק"ט מוצר של DigiKey
P13470-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEU-EB1J330S
תיאור
CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL TH
תיאור מפורט
33 µF 63 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 5000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
EEU-EB1J330S דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
50 mA @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
65 mA @ 100 kHz
ריווח מוליכים
0.098‏ אינץ' (2.50‏ מ"מ)
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.248‏ אינץ' (6.30‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
63 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C