EEU-FC1E101S
מק"ט מוצר של DigiKey
P10269-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEU-FC1E101S
תיאור
CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 31
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 µF 25 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 1000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
EEU-FC1E101S דגמים
קטגוריה
ערכים נקובים
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
188.5 mA @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
290 mA @ 100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
עכבה
350 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.098‏ אינץ' (2.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 0.248‏ אינץ' (6.30‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
25 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
1000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C