EEU-FC1H680
מק"ט מוצר של DigiKey
P11252-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEU-FC1H680
תיאור
CAP ALUM 68UF 20% 50V RADIAL TH
תיאור מפורט
68 µF 50 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 2000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
EEU-FC1H680 דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
315.3 mA @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
485 mA @ 100 kHz
עכבה
234 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.138‏ אינץ' (3.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
50 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C