EEU-FC1J330H | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | 10-EEU-FC1J330HCT-ND - סרט חתוך (CT) 10-EEU-FC1J330HTB-ND - סרט + תיבה (TB) |
יצרן | |
תיאור | CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL TH |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 31 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 33 µF 63 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 1000 שעות ב-105°C |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | EEU-FC1J330H דגמים |
קטגוריה | ערכים נקובים |
יצרן | יישומים |
סדרה | זרם אדווה בתדר נמוך 156 mA @ 120 Hz |
אריזה סרט חתוך (CT) סרט + תיבה (TB) | עכבה 1 Ohms |
סטטוס החלק פעיל | ריווח מוליכים 0.098 אינץ' (2.50 מ"מ) |
קיבוליות | גודל / מידה קוטר 0.248 אינץ' (6.30 מ"מ) |
טולרנס ±20% | גובה - מקובע (מרבי) 0.480 אינץ' (12.20 מ"מ) |
מתח - נומינלי 63 V | סוג ההרכבה |
אורך חיים @ טמפרטורה 1000 שעות ב-105°C | מארז / תיבה רדיאלי, תיבה |
טמפרטורת פעולה -55°C ~ 105°C | מספר מוצר בסיס |