EEU-FC1V151
מק"ט מוצר של DigiKey
P10295-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEU-FC1V151
תיאור
CAP ALUM 150UF 20% 35V RADIAL TH
תיאור מפורט
150 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 2000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
EEU-FC1V151 דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
360.8 mA @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
555 mA @ 100 kHz
עכבה
117 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.138‏ אינץ' (3.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
35 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C