EEU-FM1V151
מק"ט מוצר של DigiKey
P12408-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEU-FM1V151
תיאור
CAP ALUM 150UF 20% 35V RADIAL TH
תיאור מפורט
150 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 3000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
EEU-FM1V151 דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
665 mA @ 120 Hz
סדרה
זרם אדווה בתדר גבוה
950 mA @ 100 kHz
אריזה
בתפזורת
עכבה
56 mOhms
ריווח מוליכים
0.138‏ אינץ' (3.50‏ מ"מ)
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
35 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
3000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C