EEU-FM1V221
מק"ט מוצר של DigiKey
P12411-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEU-FM1V221
תיאור
CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL TH
תיאור מפורט
220 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 4000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
EEU-FM1V221 דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
903 mA @ 120 Hz
סדרה
זרם אדווה בתדר גבוה
1.29 A @ 100 kHz
אריזה
בתפזורת
עכבה
38 mOhms
גודל / מידה
קוטר 0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
35 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
4000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C