EEU-FM1V330
מק"ט מוצר של DigiKey
P12925-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEU-FM1V330
תיאור
CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL TH
תיאור מפורט
33 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 2000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
EEU-FM1V330 דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
154 mA @ 120 Hz
סדרה
זרם אדווה בתדר גבוה
280 mA @ 100 kHz
אריזה
בתפזורת
עכבה
300 mOhms
ריווח מוליכים
0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
35 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C