EEU-FR1E101B
מק"ט מוצר של DigiKey
P15348CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
P15348TB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEU-FR1E101B
תיאור
CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 31
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 µF 25 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 5000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
EEU-FR1E101B דגמים
קטגוריה
יישומים
יצרן
זרם אדווה בתדר נמוך
318.5 mA @ 120 Hz
סדרה
זרם אדווה בתדר גבוה
455 mA @ 100 kHz
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
עכבה
130 mOhms
סטטוס החלק
פעיל
ריווח מוליכים
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.248‏ אינץ' (6.30‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
25 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C