EEU-FR1E821B | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP ALUM 820UF 20% 25V RADIAL TH |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 31 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 820 µF 25 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 10000 שעות ב-105°C |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | EEU-FR1E821B דגמים |
קטגוריה | יישומים |
יצרן | זרם אדווה בתדר נמוך 1.635 A @ 120 Hz |
סדרה | זרם אדווה בתדר גבוה 2.18 A @ 100 kHz |
אריזה סרט חתוך (CT) סרט + תיבה (TB) | עכבה 20 mOhms |
סטטוס החלק פעיל | ריווח מוליכים 0.197 אינץ' (5.00 מ"מ) |
קיבוליות | גודל / מידה קוטר 0.394 אינץ' (10.00 מ"מ) |
טולרנס ±20% | גובה - מקובע (מרבי) 0.866 אינץ' (22.00 מ"מ) |
מתח - נומינלי 25 V | סוג ההרכבה |
אורך חיים @ טמפרטורה 10000 שעות ב-105°C | מארז / תיבה רדיאלי, תיבה |
טמפרטורת פעולה -40°C ~ 105°C | מספר מוצר בסיס |