EEU-FR1V102B
מק"ט מוצר של DigiKey
P15382CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
P15382TB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEU-FR1V102B
תיאור
CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
תיאור מפורט
1000 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 10000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
EEU-FR1V102B דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
1.95 A @ 120 Hz
סדרה
זרם אדווה בתדר גבוה
2.6 A @ 100 kHz
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
עכבה
18 mOhms
גודל / מידה
קוטר 0.492‏ אינץ' (12.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
35 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
10000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C