EEU-FR1V330B
מק"ט מוצר של DigiKey
P15389CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
P15389TB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEU-FR1V330B
תיאור
CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL TH
תיאור מפורט
33 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 5000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
EEU-FR1V330B דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
154 mA @ 120 Hz
סדרה
זרם אדווה בתדר גבוה
280 mA @ 100 kHz
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
עכבה
300 mOhms
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
35 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C