EEU-FR1V821L
מק"ט מוצר של DigiKey
P14444-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEU-FR1V821L
תיאור
CAP ALUM 820UF 20% 35V RADIAL TH
תיאור מפורט
820 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 10000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
EEU-FR1V821L דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
1.853 A @ 120 Hz
סדרה
זרם אדווה בתדר גבוה
2.47 A @ 100 kHz
אריזה
בתפזורת
עכבה
18 mOhms
גודל / מידה
קוטר 0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
35 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
10000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C