EEU-HD1H471
מק"ט מוצר של DigiKey
P15149-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEU-HD1H471
תיאור
CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL TH
תיאור מפורט
470 µF 50 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 2000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
EEU-HD1H471 דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
530 mA @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
795 mA @ 100 kHz
ריווח מוליכים
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
50 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C