ERA-2VEB1000X
מק"ט מוצר של DigiKey
10-ERA-2VEB1000XTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
10-ERA-2VEB1000XCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
10-ERA-2VEB1000XDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ERA-2VEB1000X
תיאור
RES 100 OHM 0.1% 1/10W 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 Ohms ±0.1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0402 (1005 מטרי) מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200 ציפוי דק
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ERA-2VEB1000X דגמים
קטגוריה
מאפיינים
מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200
יצרן
מקדם טמפרטורה
±25ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C