ERA-3KEB1503V | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | RES 150K OHM 0.1% 1/8W 0603 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 150 kOhms ±0.1% 0.125W, 1/8W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200 ציפוי דק |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | ERA-3KEB1503V דגמים |
קטגוריה | מאפיינים מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200 |
יצרן | מקדם טמפרטורה ±25ppm/°C |
סדרה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 155°C |