ERA-3VEB1000V
מק"ט מוצר של DigiKey
10-ERA-3VEB1000VTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
10-ERA-3VEB1000VCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
10-ERA-3VEB1000VDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ERA-3VEB1000V
תיאור
RES 100 OHM 0.1% 1/8W 0603
תיאור מפורט
100 Ohms ±0.1% 0.125W, 1/8W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200 ציפוי דק
מודלים EDA/CAD
ERA-3VEB1000V דגמים
מקדם טמפרטורה
±25ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C