ERA-3VEB1002V
מק"ט מוצר של DigiKey
10-ERA-3VEB1002VTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
10-ERA-3VEB1002VCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
10-ERA-3VEB1002VDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ERA-3VEB1002V
תיאור
RES 10K OHM 0.1% 1/8W 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 kOhms ±0.1% 0.125W, 1/8W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200 ציפוי דק
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ERA-3VEB1002V דגמים
קטגוריה
מאפיינים
מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200
יצרן
מקדם טמפרטורה
±25ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C