ERJ-1RHD1003C
מק"ט מוצר של DigiKey
P15981TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
P15981CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
P15981DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ERJ-1RHD1003C
תיאור
RES SMD 100K OHM 0.5% 1/20W 0201
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 kOhms ±0.5% 0.05W, 1/20W נגד שבב 0201 (0603 מטרי) ציפוי עבה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ERJ-1RHD1003C דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C