ERJ-2RHD1500X
מק"ט מוצר של DigiKey
10-ERJ-2RHD1500XTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
10-ERJ-2RHD1500XCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
10-ERJ-2RHD1500XDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ERJ-2RHD1500X
תיאור
RES 150 OHM 0.5% 1/16W 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
150 Ohms ±0.5% 0.063W, 1/16W נגד שבב 0402 (1005 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ERJ-2RHD1500X דגמים
קטגוריה
מאפיינים
AEC-Q200 לכלי-רכב
יצרן
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C