ERJ-2RKF20R0X
מק"ט מוצר של DigiKey
P20.0LTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
P20.0LCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
P20.0LDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ERJ-2RKF20R0X
תיאור
RES SMD 20 OHM 1% 1/10W 0402
תיאור מפורט
20 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0402 (1005 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
ERJ-2RKF20R0X דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C