ERJ-2RKF33R2X
מק"ט מוצר של DigiKey
P33.2LTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
P33.2LCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
P33.2LDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ERJ-2RKF33R2X
תיאור
RES SMD 33.2 OHM 1% 1/10W 0402
תיאור מפורט
33.2 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0402 (1005 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
ERJ-2RKF33R2X דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C