ERJ-2RKF40R2X
מק"ט מוצר של DigiKey
P40.2LTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
P40.2LCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
P40.2LDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ERJ-2RKF40R2X
תיאור
RES SMD 40.2 OHM 1% 1/10W 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
40.2 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0402 (1005 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ERJ-2RKF40R2X דגמים
קטגוריה
מאפיינים
AEC-Q200 לכלי-רכב
יצרן
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C