ERJ-3EKF1502V
מק"ט מוצר של DigiKey
P15.0KHTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
P15.0KHCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
P15.0KHDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ERJ-3EKF1502V
תיאור
RES SMD 15K OHM 1% 1/10W 0603
תיאור מפורט
15 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
ERJ-3EKF1502V דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C