ERJ-H2RD1000X
מק"ט מוצר של DigiKey
10-ERJ-H2RD1000XTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
10-ERJ-H2RD1000XCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
10-ERJ-H2RD1000XDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ERJ-H2RD1000X
תיאור
RES 100 OHM 0.5% 1/10W 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 Ohms ±0.5% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0402 (1005 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ERJ-H2RD1000X דגמים
קטגוריה
מאפיינים
AEC-Q200 לכלי-רכב
יצרן
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C