ERJ-H2RD1500X
מק"ט מוצר של DigiKey
10-ERJ-H2RD1500XTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
10-ERJ-H2RD1500XCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
10-ERJ-H2RD1500XDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ERJ-H2RD1500X
תיאור
RES 150 OHM 0.5% 1/10W 0402
תיאור מפורט
150 Ohms ±0.5% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0402 (1005 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
ERJ-H2RD1500X דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C