ERJ-H2RF1502X
מק"ט מוצר של DigiKey
10-ERJ-H2RF1502XTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
10-ERJ-H2RF1502XCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
10-ERJ-H2RF1502XDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ERJ-H2RF1502X
תיאור
RES 15K OHM 1% 1/10W 0402
תיאור מפורט
15 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0402 (1005 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
ERJ-H2RF1502X דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C