ERJ-L06KF50MV
מק"ט מוצר של DigiKey
P50LLTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
P50LLCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
P50LLDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ERJ-L06KF50MV
תיאור
RES 0.05 OHM 1% 1/4W 0805
תיאור מפורט
50 mOhms ±1% 0.25W, 1/4W נגד שבב 0805 (2012 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב, חישת זרם ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
ERJ-L06KF50MV דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C