ERJ-P06J2R7V
מק"ט מוצר של DigiKey
10-ERJ-P06J2R7VTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
10-ERJ-P06J2R7VCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
10-ERJ-P06J2R7VDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ERJ-P06J2R7V
תיאור
RES SMD 2.7 OHM 5% 1/2W 0805
תיאור מפורט
2.7 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W נגד שבב 0805 (2012 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב, עמידות בפולסים ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
ERJ-P06J2R7V דגמים
מקדם טמפרטורה
-100/+600ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C