ERJ-P6WF10R0V
מק"ט מוצר של DigiKey
P16861TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
P16861CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
P16861DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ERJ-P6WF10R0V
תיאור
RES SMD 10 OHM 1% 1/2W 0805
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W נגד שבב 0805 (2012 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב, עמידות בפולסים ציפוי עבה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ERJ-P6WF10R0V דגמים
קטגוריה
מאפיינים
AEC-Q200 לכלי-רכב, עמידות בפולסים
יצרן
מקדם טמפרטורה
±200ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C