ERJ-PA2F1002X | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | RES 10K OHM 1% 1/5W 0402 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 10 kOhms ±1% 0.2W, 1/5W נגד שבב 0402 (1005 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב, עמידות בפולסים ציפוי עבה |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | ERJ-PA2F1002X דגמים |
קטגוריה | מאפיינים AEC-Q200 לכלי-רכב, עמידות בפולסים |
יצרן | מקדם טמפרטורה ±100ppm/°C |
סדרה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 155°C |