ERJ-PA2F1002X
מק"ט מוצר של DigiKey
P17230TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
P17230CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
P17230DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ERJ-PA2F1002X
תיאור
RES 10K OHM 1% 1/5W 0402
תיאור מפורט
10 kOhms ±1% 0.2W, 1/5W נגד שבב 0402 (1005 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב, עמידות בפולסים ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
ERJ-PA2F1002X דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C