ERJ-PB3D4991V
מק"ט מוצר של DigiKey
P20362TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
P20362CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
P20362DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ERJ-PB3D4991V
תיאור
RES SMD 4.99K OHM 0.5% 1/5W 0603
תיאור מפורט
4.99 kOhms ±0.5% 0.2W, 1/5W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
ERJ-PB3D4991V דגמים
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C