ERJ-S03F2492V
מק"ט מוצר של DigiKey
10-ERJ-S03F2492VTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
10-ERJ-S03F2492VCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
10-ERJ-S03F2492VDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ERJ-S03F2492V
תיאור
RES 24.9K OHM 1% 1/10W 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
24.9 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200 ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
ERJ-S03F2492V דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C